O mně

Podzimní retreat pro maminky 2023

Eliška Kunt

Jsem Eliška a moje cesta mateřstvím trvá už přes pět let. Skrze podcasty a blog jsem se začala zabývat tématy, která jsou pro mě v mateřství aktuální. Před třemi roky jsem se vydala na cestu seberozvoje. Řešila jsem témata, která ve mně mateřství začalo otevírat – reflexe vlastního dětství, bloky, téma rodičovství a partnerského vztahu i potřeba seberalizace. 

Aktuálně absolvuji certifikaci Energy coachingu. Skrze Retreaty pro maminky tvořím bezpečný prostor pro ženy. Jsem zaměstnaná jako architektka v jedné německé kanceláři.

 

Mám dvě děti

Starší kluk a mladší holčička. Syn se mi narodil ještě při studiu. Bylo to náročné, ale líbilo se mi, že jsem napůl studovala a napůl byla mámou. Při psaní diplomky jsem už byla těhotná podruhé. S mužem jsme si týden vždy plánovali tak, abych já měla čas na to, co potřebuji a on byl plnohodnotným rodičem a ne jen tátou po večerech. 

Otevřeně říkám, že mě péče o děti sama o sobě nenaplňuje na 100 %. Potřebuju ten svůj život. Realizovat svoje plány, trávit čas s lidmi, rozvíjet se. Je pro mě důležité mít kolem sebe komunitu maminek. S dětmi mě baví objevování nových míst, společný čas venku a pečení a vaření..

 

kruh

Organizuji pobyty

Co mě baví v online světě, mě baví ještě víc v reálu. Potkávání se s dalšími maminkami, sdílení zkušeností, vzájemná podpora. V roce 2021 v srpnu jsem uspořádala první čtyřdenní pobyt pro rodiče s dětmi. Nejen s programem pro děti, ale hlavně se zajímavými aktivitami pro rodiče.

Protože to, co tvořím, vždy odráží moji aktuální životní situaci, rozhodla jsem se od roku 2022 dvakrát ročně pořádat víkendový retreat určený jen maminkám. Víkend, kde můžou dobít baterky a užít si s dalšími ženami sdílení, wellness i dobré jídlo v příjemné atmosféře!