Energy Coaching

Moje cesta k Energy Coachingu

V mateřství jsem tak trochu ztratila samu sebe – doma s dvěma malými dětmi, období pandemie.

Začala jsem přemýšlet o své identitě a zpochybňovat vzorce, podle kterých jsem do té doby žila. Už mi totiž nefungovaly tak, jako dříve v systému školy a práce. Začala jsem tedy spolupracovat s mou první koučkou a posuny, které se děly pro prozkoumání mého podvědomí byly neskutečné.

V roce 2022 jsem narazila na Martinu Opavu – energy koučku a autorku konceptu čtyř energií. V té době mi už nedávalo smysl řešit vše v dualitě mužské a ženské energie či role oběti nebo tvůrce. Martiny 4 energie pro mě znamenaly udržitelný koncept, ve kterém se cítím ukotvená. Je to pro mě vodítko, díky kterému se okamžitě vracím k sobě a práci se svou energií. Kromě toho je toto učení zakomponovatelné do všech oblastí života – rodičovství, profesní život, podnikání i zdraví, což jako máma oceňuji.
 

Od září 2023 jsem tedy nastoupila na cestu Energy coaching certifikace a stala se na konci ledna 2024 certifikovanou Energy koučkou. Ve zmíněném programu jsem získala mnoho nástrojů, díky kterým nyní provázím klientky k životu, který skutečně chtějí žít.

„Ve čtyřech energiích jsem našla učení zakomponovatelné do všech životních oblastí – práce, vztahů, rodiny i partnerství. Je to pro mě koncept, ve kterém se cítím ukotvená!“

"ENERGIE JE VŠE. NAUČME SE JI ROZEZNÁVAT OKOLO SEBE I
V KAŽDÉM Z NÁS!"

Jmenuji se Eliška Kunt

Podzimní retreat pro maminky 2023
Podzimní retreat pro maminky 2023
Podzimní retreat pro maminky 2023

Tohle o mě říkají klientky:

Největší přínos koučování s Eliškou vidím v tom, že mi otevřela a ukázala cestu, jak se více napojit na sebe a věřit si ve všech oblastech mého života. Díky sezením jsme si uvědomila, že mohu být  sama sebou a žít tak, jak si přeji. Eliška mi dala úžasnou podporu a vždy mi ukázala, jak být ještě lepší a najít v sobě další svůj potenciál v té nejlepší možné variantě.

 

Tyto tři slova vystihují koučování s Eliškou: sebevědomí, energie, můj potenciál. Elišku bych doporučila těm ženám, které se někdy ztrácí v sobě a neví jak nejlépe najít rovnováhu ve svém životě a potřebuji ukázat cestu a důvěru v sebe.
 

Moje skvělá mentorka Martina Opava

Slavnostní předávání certifikátů novým
Energy koučkám

Aktuální nabídka


Mám radost, pokud tě coaching oslovil.

Zanech mi svoje údaje a já tě kontaktuji!

Moc se na tebe těším, Eliška