Rodičovská dovolená

3. - 7. 7. 2024 Potkávárna u Havrana, Jizerské hory

Na rodičovské dovolené si odpočinete od vaření a úklidu i vymýšlení aktivit pro děti. Čeká vás jóga, meditace i wellness a vaše ratolesti pohybový program, aktivity v přírodě nebo večer u ohýnku. Čtyřdenní pobyt pro rodiče s dětmi se ponese v duchu aktivně, ale zároveň pohodově stráveného času. Konečně pravá rodičovská dovolená!

Těšit se můžete na:

♡ nejen program pro děti, ale i zajímavé aktivity a besedy pro rodiče – v rámci workshopů s hosty otevřeme několik témat (rodinné rituály, vědomé rodičovství a seberozvoj)

odpočinek od vaření, úklidu a vymýšlení zábavy pro děti – o jídlo a program se postaráme my

♡ možnost uniknout z každodenního kolotoče a odpočinout si v klidném prostředí Jizerských hor

♡ další rodiny s malými dětmi – výměna zkušeností a společné sdílení

PXL_20230708_085003235.MP

Společně strávený čas v přírodě

Jóga pro rodiče uvnitř nebo venku

IMG-20210826-WA0004
IMG-20210826-WA0008

Program na téma rituály v přírodě a grilování u ohýnku

Besedy, hry a tvoření s přírodninami venku

PXL_20230707_094347960


Natankuj energii v srdci Jizerských hor!

V ceně je obsaženo:

- 4 noci v Potkávárně u Havrana - rodinné pokoje s vlastní koupelnou, možnost dětské postýlky
(foto pokojů na www.potkavarnauhavrana.cz)
- strava 4x denně, formou bufetu, přizpůsobená dětem (snídaně, oběd, ovoce a večeře)
- program pro děti a pro rodiče dvakrát denně

- možnost rezervace sauny, celodenně otevřená restaurace a bar s výbornou kávou

Cena pobytu:
dospělý 6490 Kč
dítě od 3 let 3490 Kč
dítě do 3 let 1490 Kč
kojenec zdarma

Pobyt je určen pro děti do ca 6 let a oba rodiče, pokud možno. K dispozici bude soukromý pokoj pro každou rodinu. Kapacita akce je ca 6 rodin. Program začíná ve středu navečer a končí v neděli dopoledne a bude uzpůsoben věku účastníků a režimu dětí. Pro více informací zanechte svůj kontakt níže nebo mi napiště na eliska.kunt@gmail.com. Ohledně ubytování můžete kontaktovat Pavla Procházku, tatínka tří dětí a spoluorganizátora této akce pavel.prochazka38@seznam.cz.

Recenze z minulých ročníků Rodičovské dovolené

Díky za perfektní organizaci rodičovské dovolené. Bylo fajn poznat nové rodiny a dozvědět se o jejich aktuálních tématech. Jen tak pobýt v jizerkách bez hektického programu. Pozvané lektorky jógy a rituálu byly příjemné. Personál rodinného penzionu velmi ochotný, jídlo vyjímečně dobré a v převážně bio kvalitě!

Lucka M.

Mateřskou si užívám, jen kdybych u toho nemusela uklízet a vařit. To by byla teprve dovolená, že? Naopak mě baví jít po dešti na borůvky, opékat, chodit po lese ale i cvičit společně jógu, o rodičovství se vzdělávat a hlavně mluvit o něm s jinými rodiči a nebát se otevřít a zajít na hlubinu.
A přesně takovou ideální dovolenou jsem zažila s Eliškou a jejími hosty. Užili jsme si to, já jsem si opravdu oddechla a dobila baterky a nabrala inspiraci.

Jana N.

Tahle dovolená měla všechno. Společný čas rodin s dětmi, rozmanité spontánní hry dětí v areálu, ranní/večerní cvičení jógy (někdy i s dětmi), čas jednotlivých rodičů na sebe i ženský/mužský kruh. K tomu dobré jídlo, krásná krajina kolem a přátelská atmosféra díky hostitelům v Potkávárně. Užili jsme si to všichni a těšíme se na příští ročník!

Tereza H.


Mám radost, pokud tě pobyt oslovil.

Vyplň své údaje a já ti zašlu veškeré informace a odkaz na přihlášku!

Moc se na tebe těším, Eliška